Нунес лол

Нунес лол

An associate of President Trump's personal lawyer Rudy Giuliani is willing to testify that Rep. Devin Nunes met with an ex-Ukraine official to get dirt on Joe Biden, his lawyer says

Re: Нунес лол

On 11/22/19 10:31 PM, 999Vulcan wrote:

An associate of President Trump's personal lawyer Rudy Giuliani is willing to testify that Rep. Devin Nunes met with an ex-Ukraine official to get dirt on Joe Biden, his lawyer says


Что, только Шитту можно?

-СБ

Re: Нунес лол

999Vulcan <999vulcan@gmail.com> wrote:

An associate of President Trump's personal lawyer Rudy Giuliani is willing to testify that Rep. Devin Nunes met with an ex-Ukraine official to get dirt on Joe Biden, his lawyer says


Интересно, а ты сам вот объективно можешь сосчитать,
сколько раз ты тут восклицал "Ну вот, вот оно !" ?

Двадцать ?
Пятьдесят ?

И каждый раз оказывалось, что ничего нет, что тебе
опять, опять соврали твои снны.

---
Const

Re: Нунес лол

On 11/23/2019 1:31 AM, 999Vulcan wrote:


An associate of President Trump's personal lawyer Rudy Giuliani is willing to testify that Rep. Devin Nunes met with an ex-Ukraine official to get dirt on Joe Biden, his lawyer says



"willing to testify" - отлично. Заодно и расскажет что на Байденов
накопал ....

Bye, Anatol


Re: Нунес лол

On Saturday, November 23, 2019 at 10:05:31 PM UTC-5, Const wrote:

999Vulcan <999vulcan@gmail.com> wrote:

An associate of President Trump's personal lawyer Rudy Giuliani is willing to testify that Rep. Devin Nunes met with an ex-Ukraine official to get dirt on Joe Biden, his lawyer says


Интересно, а ты сам вот объективно можешь сосчитать,
сколько раз ты тут восклицал "Ну вот, вот оно !" ?


да просто трампистам всё золотой дождь^H^H божья роса

и вот опять проклятая неизвестность

Re: Нунес лол

999Vulcan <999vulcan@gmail.com> wrote:

On Saturday, November 23, 2019 at 10:05:31 PM UTC-5, Const wrote:

999Vulcan <999vulcan@gmail.com> wrote:

An associate of President Trump's personal lawyer Rudy Giuliani is willing to testify that Rep. Devin Nunes met with an ex-Ukraine official to get dirt on Joe Biden, his lawyer says


Интересно, а ты сам вот объективно можешь сосчитать,
сколько раз ты тут восклицал "Ну вот, вот оно !" ?




да просто трампистам всё золотой дождь^H^H божья роса


Нет, каждый раз оказывалось вранье.


и вот опять проклятая неизвестность


да чего ж тут неизвестного.

---
Const

Re: Нунес лол

On 11/25/19 6:34 AM, 999Vulcan wrote:

On Saturday, November 23, 2019 at 10:05:31 PM UTC-5, Const wrote:

999Vulcan <999vulcan@gmail.com> wrote:

An associate of President Trump's personal lawyer Rudy Giuliani is willing to testify that Rep. Devin Nunes met with an ex-Ukraine official to get dirt on Joe Biden, his lawyer says


Интересно, а ты сам вот объективно можешь сосчитать,
сколько раз ты тут восклицал "Ну вот, вот оно !" ?


да просто трампистам всё золотой дождь^H^H божья роса

и вот опять проклятая неизвестность


Никакой неизвестности. Байден - взяточник и мафиози.

-СБ

Re: Нунес лол

On Monday, November 25, 2019 at 2:25:14 PM UTC-5, SB wrote:

On 11/25/19 6:34 AM, 999Vulcan wrote:

On Saturday, November 23, 2019 at 10:05:31 PM UTC-5, Const wrote:

999Vulcan <999vulcan@gmail.com> wrote:

An associate of President Trump's personal lawyer Rudy Giuliani is willing to testify that Rep. Devin Nunes met with an ex-Ukraine official to get dirt on Joe Biden, his lawyer says


Интересно, а ты сам вот объективно можешь сосчитать,
сколько раз ты тут восклицал "Ну вот, вот оно !" ?


да просто трампистам всё золотой дождь^H^H божья роса

и вот опять проклятая неизвестность


Никакой неизвестности. Байден - взяточник и мафиози.

-СБ


Просто комми.

Re: Нунес лол

On Saturday, November 23, 2019 at 1:31:33 AM UTC-5, 999Vulcan wrote:

An associate of President Trump's personal lawyer Rudy Giuliani is willing to testify that Rep. Devin Nunes met with an ex-Ukraine official to get dirt on Joe Biden, his lawyer says


Так что, теперь точно, калюжан и иньпичьмент?
Ой вей, как страшно жидь.

Re: Нунес лол

GM <gmalyshev@gmail.com> wrote:

On Monday, November 25, 2019 at 2:25:14 PM UTC-5, SB wrote:

On 11/25/19 6:34 AM, 999Vulcan wrote:

On Saturday, November 23, 2019 at 10:05:31 PM UTC-5, Const wrote:

999Vulcan <999vulcan@gmail.com> wrote:

An associate of President Trump's personal lawyer Rudy Giuliani is willing to testify that Rep. Devin Nunes met with an ex-Ukraine official to get dirt on Joe Biden, his lawyer says


Интересно, а ты сам вот объективно можешь сосчитать,
сколько раз ты тут восклицал "Ну вот, вот оно !" ?


да просто трампистам всё золотой дождь^H^H божья роса

и вот опять проклятая неизвестность


Никакой неизвестности. Байден - взяточник и мафиози.




Просто комми.


Да нет, ну какой же он комми.
Он наш, нормальный.
Просто с сыном не повезло, надо было помочь.
Ну и вообще денег мало как-то, надо что-то делать.

От уж кто не комми, так это старина Байден.

---
Const